راهنمای عضویت در انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران

برای عضویت در انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران و دریافت کارت عضویت الکترونیک خود، از راهنمای زیر استفاده نمائید.

مرحله اول – انتخاب سطح عضویت

پس از ورود به وب سایت انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران به آدرس: www.phypha.ir با مراجعه به صفحه ثبت نام و یا این لینک، سطح عضویت خود را بر اساس سطوح مشخص شده انتخاب نمائید.

 1. سطح عضویت افتخاری: پیشکسوتان حوزه فیزولوژی و فارماکولوژی؛ برای عضویت، می توانند این پکیج را انتخاب نمایند.
 2. سطح عضویت دانشجو: کلیه دانشجویان رشته های فیزیولوژی و فارماکولوژی یا رشته های وابسته، می توانند این پکیج را انتخاب نمایند.
 3. سطح عضویت فارغ التحصیل: کلیه فارغ التحصیلان رشته های فیزیولوژی و فارماکولوژی یا رشته های وابسته، می توانند این پکیج را انتخاب نمایند.
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید

مرحله دوم – فرم ثبت نام

پس از انتخاب سطح عضویت، فرم ثبت نام الکترونیک انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران، برای شما باز میشود. لطفاً تمامی فیلد های مورد نظر را با اطلاعات صحیح پر نمائید.

 • فیلد هایی که عنوان فارسی دارند را با نوشتار فارسی و فیلد هایی که عنوان انگلیسی دارند را با نوشتار انگلیسی پر نمائید.
 • عکس پرسنلی جهت درج بر روی کارت عضویت میباشد (حداکثر حجم تصویر ۳۰۰KB)
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید

مرحله سوم – پرداخت حق عضویت

پس از تکمیل فرم ثبت نام و کلیک بر روی دگمه “ثبت نام”؛ در صورت انتخاب درگاه پرداخت آنلاین، مستقیماً به درگاه پرداخت زرین پال (متصل به حساب انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران) وصل شده و میتوانید با درج اطلاعات بانکی خود، مبلغ حق عضویت را پرداخت نمائید. پس از تکمیل پرداخت به صورت اتوماتیک به صفحه کاربری در وب سایت انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران هدایت خواهید شد. (درحال حاضر فعال نمیباشد)

در صورت انتخاب پرداخت آفلاین (واریز به حساب بانکی)؛ پیغام اطلاعات حساب و شماره کارت انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران برای شما نمایش داده خواهد شد. می توانید از طریق این اطلاعات و مراجعه مستقیم به بانک و یا از طریق پرداخت کارت به کارت، مبلغ حق عضویت را پرداخت و اطلاعات فیش واریزی و یا کد رهگیری پرداخت خود را جهت تائید برای قسمت پشتیبانی کاربران انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران به ادرس ایمیل membership@phypha.ir ارسال نمائید.

اطلاعات بانک:

 • شماره حساب: ۱۴۳۳۵۰۲۲۳
 • شماره کارت: ۵۸۵۹۸۳۱۲۲۷۳۶۰۸۱۴
 • شماره شبا IR84 0180 0000 0000 0143 3502 23
 • بانک تجارت شعبه دانشگاه تربیت مدرس تهران بنام محمد سیاح و محمد جوان
برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید

مرحله چهارم – تائید آدرس ایمیل

در صورت ثبت نام موفق در فرم عضویت انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران؛ ایمیلی حاوی لینک تائید آدرس ایمیل (پست الکترونیک) شما، برایتان ارسال میشود. لطفاً به صندوق ایمیل خود مراجعه و با کلیک کردن بر روی لینک مورد نظر، آدرس ایمیل خود را تائید کنید.

توجه داشته باشید که ممکن است ایمیل تائید، در پوشه Junk و یا Spam صندوق پست الکترونیک شما رفته باشد.

برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید

مرحله پنجم – تائید حساب کاربری

پس از تکمیل ثبت نام، تائید آدرس ایمیل و پرداخت حق عضویت، اطلاعات حساب کاربری شما برای بخش بررسی و تائید، در انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران ارسال و معمولاً ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت بررسی و نتیجه برای شما ارسال میشود.

در صورتیکه کلیه مراحل را بدرستی انجام داده باشید و صحت اطلاعات مندرج در فرم عضویت شما مورد تائید واقع شود، یک ایمیل حاوی تائید حساب کاربری برای شما ارسال میشود که مفهموم آن اینست که میتوانید به حساب کاربری خود در وب سایت انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران، وارد شده و کارت عضویت خود را دریافت نمائید. در غیر اینصورت حساب کاربری شما حذف میشود و برای شما ایمیل حذف حساب کاربری و دلایل آن ارسال خواهد شد.

مرحله ششم – دریافت کارت عضویت

پس از تائید حساب کاربری، میتوانید از طریق فرم ورود به حساب کاربری، به آن وارد شده و در تب کارت عضویت، کارت الکترونیک عضویت خود را مشاهده نمائید. در صورتیکه بر روی کارت کلیک کنید و یا با موس بر روی آن قرار بگیرید؛ دگمه پرینت ظاهر میشود و میتوانید از کارت عضویت خود پرینت بگیرید.

همچنین در زیر کارت عضویت، بارکد اطلاعات و شماره عضویت شما قرار گرفته است که با اسکن آن صحت عضویت شما تائید خواهد شد. (این بارکد میتواند جایگزین کارت عضویت شما باشد)

برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید

ایمیل های اطلاع رسانی

از زمان ثبت نام در انجمن فیزیولوژی و فارماکولوژی ایران، به صورت اتوماتیک ایمیل هایی را از سامانه عضویت این انجمن دریافت خواهید نمود که به شرح زیر میباشد.

 1. خوش آمد گویی: تائید ثبت نام موفق
 2. صورتحساب: اطلاعات پرداخت بانکی حق عضویت
 3. تائید آدرس ایمیل: لینک تائید آدرس ایمیل شما
 4. تائید پرداخت: تائیدیه پرداخت حق عضویت
 5. تائید / حذف حساب کاربری: تائیدیه / حذف حساب کاربری شما
 6. یادآوری تمدید عضویت: اطلاع رسانی تمدید عضویت و اشتراک شما

پشتیبانی کاربران

در صورت بروز هرگونه مشکل، ابهام و یا سوالی مرتبط با سامانه عضویت میتوانید از طریق آدرس ایمیل membership@phypha.ir با بخش پشتیبانی در ارتباط باشد.